Atribuită
Cumpărare directă
- 2 BUC. Switch Cisco SG110D-08 8-PORT GIGABIT, Model SG110D-08-EU Specificatii tehnice Porturi 8 Standarde IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Rata de transfer 10/100/1000 Mbps Management Nu Montare in rack Nu Alimentare 12 V Temperatura de functionare 0 - 40 °C Dimensiuni 140 x 140 x 33.35 mm Greutate 430 g; - 1 BUC. Switch Cisco SG110-16 16-PORT GIGABIT fara management Montabil in rack, Model SG110-16-EU Specificatii tehnice Porturi 16 Standarde IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x Rata de transfer 10/100/1000 Mbps Management Nu Montare in rack Nu Alimentare 110-240 V Temperatura de functionare 0 - 40 °C Dimensiuni 279.4 x 170 x 44.45 mm Greutate 2.13 Kg.
- Număr anunț
- DA25741882
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL NATIONAL AL AUDIOVIZUALULUI (CUI 4266189)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 32420000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 739,54 RON
- Valoare atribuită
- 739,54 RON
- Data publicării
- 04.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.