Atribuită
Cumpărare directă
MANOMETRU ORIZONTAL 10 BARI BARESSI 1BUC X 13.8655 MANOMETRU VERTICAL 10 BARI BARESSI 3BUC X 13.8655 TRUSA CLESTE + PAPUC AUTO 100BUC C/365-751 1BUC X 44.4538 SET TUBURI TERMOCONTRACTIBILE 100BUC 1BUC X 11.3445 CIOCAN CAUCIUC 63MM 780G 12025 1BUC X 30.1681 MATURA PAIE 221111 1BUC X 18.0672
- Număr anunț
- DA25751205
- Autoritate contractantă
- Comuna Iacobeni (Primaria comunei Iacobeni) (CUI 4441158)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI 6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,50 RON
- Valoare atribuită
- 159,50 RON
- Data publicării
- 05.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.