Atribuită
Cumpărare directă
CONTINE 1 X FILTRU ULEI MAN=44 LEI 1 X FILTRU MOTRINA MAN=92.43 LEI 1 X FILTRU AER MAN=58 LEI 1 X FILTRU POLEN MAN=85 LEI PENTRU FIAT DUCATO CU NR. DE INMATRICULARE DJ - 14 - SEZ. TOTAL: 279.73 RON. REFERAT NR. 18182/04.06.2020 - COLOANA AUTO - ING.PREDAN CRISTIAN.
- Număr anunț
- DA25752576
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI A FONDULUI LOCATIV R.A. CRAIOVA (CUI 7403230)
- Furnizor / câștigător
- MAN SOLUTION SRL (CUI 24301442)
- Cod CPV
- 42913000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 279,43 RON
- Valoare atribuită
- 279,43 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.