Atribuită Cumpărare directă

pompa submersibila inox ape murdare 1100 w , furtun de evacuare 25mm, R25m .Cheltuielile de transport sunt in sarcina furnizorului.

Număr anunț
DA25742135
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala Onesti (CUI 22097983)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
389,92 RON
Valoare atribuită
389,92 RON
Data publicării
04.06.2020 00:00
Data finalizării
05.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

389,92 RON

din 389,92 RON estimat