Atribuită
Cumpărare directă
Conexiune stabila, permanenta, pe fibra optica Adresa IP publica statica Optiune pentru adrese IP publice suplimentare (max. 2 IP-uri, 1 euro/luna/buc. fara TVA) SLA – disponibilitate minima lunara 98% Account Manager dedicat fiecarui client Call center dedicat clientilor business si suport tehnic 24/7 DigiNet Acces internet 300 - viteze de 300 Mbps download si 150 Mbps Upload Costul total al solutiei prezentate mai sus este de 48 lei + TVA Perioada cotractuala 24 luni
- Număr anunț
- DA25729476
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit CSIPIKE (CUI 16037804)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.152 RON
- Valoare atribuită
- 1.152 RON
- Data publicării
- 03.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.