Atribuită
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 (de tip xerox), 80 gr., 500 coli/top, IK Copy Paper,Radiera alba triunghiulara, Tri 24, 24 buc./cutie, Factis,Elastic bani (benzi de cauciuc), 100gr./punga, multicolor, Biblioraft A4 Herlitz One File - 5 cm (latime cotor), diverse culori ,Folie document A4, 30 micr, NOKI,Decapsator,Creion mecanic Rotring TIKKY, (0.5 / 0.7 / 0.9 mm),Pix cu gel Jelly, mina 0.7 mm - albastra, Herlitz,Agrafe birou, 78 mm, 50 buc./set, School-Office,Cub hartie alba, 400 coli 9x9 cm, infoliat, FORSTER
- Număr anunț
- DA25776961
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE A JUDETULUI BRASOV (CUI 11335478)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30197642-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.885,51 RON
- Valoare atribuită
- 5.885,51 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.