Atribuită Cumpărare directă

Se proceseaza achizitia urmatoarelor produse : 13 buc FRIGIDERE 1USA A+ HF-N91SA+HEINNER 13 buc TELEVIZOARE LED A LE-32D11 VINCHI 13.00 13 buc SUP TV MOB 13-17 BWMT072TS

Număr anunț
DA25783339
Autoritate contractantă
Municipiul Piatra Neamt (CUI 2612790)
Furnizor / câștigător
CARREFOUR ROMANIA SA (CUI 11588780)
Cod CPV
39711130-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.593,13 RON
Valoare atribuită
10.593,13 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.593,13 RON

din 10.593,13 RON estimat