Atribuită Cumpărare directă

Pasta de tomate, produs pasteutrizat,rosii calitate superioara, fara impuritati, ambalat la borcan de sticla de 720gr/6 bucati/ bax

Număr anunț
DA25749632
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
Furnizor / câștigător
DELTA UNION S.R.L. (CUI 39075610)
Cod CPV
15331428-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312,50 RON
Valoare atribuită
312,50 RON
Data publicării
05.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,50 RON

din 312,50 RON estimat