Atribuită Cumpărare directă

Servicii dezinfectie Liceul ”N. Tonitza”- locatia Bd. Iancu de Hunedoara 27, Sector1, Bucuresti, Corp A (C1)- faza I - pregatirea elevilor clasele a VIII-a si a XII-a - 02-12 iunie 2020

Număr anunț
DA25767341
Autoritate contractantă
Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
Furnizor / câștigător
HANDYMAN INTERNATIONAL SRL (CUI 35740346)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat