Atribuită Cumpărare directă

Agent de intretinere neutru pentru toate pardoselile rezistente la apa si in special pentru cele luc... mai departe

Număr anunț
DA25781834
Autoritate contractantă
Spitalulul Clinic de Ortopedie Traumatologie si TBC Osteoarticular Foisor (CUI 5062357)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
39831300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.764,80 RON
Valoare atribuită
6.764,80 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.764,80 RON

din 6.764,80 RON estimat