Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza servicii pentru perioada iunie - decembrie, astfel: Linie telefonica fixa (principala) Buc 30 ISDN PRA Buc 1 Abonament DDI - pachet 10 interioare Buc 3 Pachet loialitate nelimitat in reþele telefonie fixa, mobila – national 1 Telverde pachet 1-5 linii 1 Televiziune prin cablu 20 Serviciu acces internet sedii secundare 7 Linie telefonica fixa (principala) sedii sec 23 Pret lunar total 535.68 EURO fara TVA 1 EURO = 4.8338 Lei

Număr anunț
DA25773912
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Locuinte (CUI 11795581)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.125,59 RON
Valoare atribuită
18.125,59 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.125,59 RON

din 18.125,59 RON estimat