Atribuită Cumpărare directă

Samsung SSD 256GB 860EVO - 2 buc HARD DISC PORTABIL ARMOR A80 2TB USB 3.1 - 1 buc Mufa M12 PIN TATA - 2 buc Senzor inductiv PRCM18-8DP - 2 buc Hdd Extern Silicon Power A80 2tb - 1 buc Baterie Duracell CR2025 - 16 buc TERMOSTAT CERAMIC 70GR - 2 buc Audio-Technica ATH-M20X Casti Dinamice Inchise - 1 buc MOTOR 2-5v cu Pompa de Apa - 3 buc Mufa RJ45 CAT5E - 50 buc Acumulator plumb Ultracell 12v 18AH - 2 buc Acumulator AGM 12V/7AH Yuasa 151/65/95 - 1 buc ACUMULATOR 12V 9AH Ultr

Număr anunț
DA25768024
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
31711100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.472,15 RON
Valoare atribuită
3.472,15 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.472,15 RON

din 3.472,15 RON estimat