Atribuită Cumpărare directă

CARTUS COMPATIBIL IAICON MX310 10K 10 buc CARTUS COMPATIBIL IAICON CE505XXL 6.9K 10 buc KYOCERA TONER TK3100 ORIGINAL 2 buc DRUM UNIT LEXMARK MS-MX SERIE 50F0Z00 60K ORIGINAL 10 buc

Număr anunț
DA25756886
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN CLUJ (CUI 4547109)
Furnizor / câștigător
MASTER INK SRL (CUI 20572058)
Cod CPV
30125110-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.650 RON
Valoare atribuită
4.650 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.650 RON

din 4.650 RON estimat