Atribuită
Cumpărare directă
Masca protectie faciala cu supapa KN95 clasa de protectie respiratorie FFP2, impotriva lichidelor si a particulelor de praf, grad de filtrare ≥95% in conformitate cu standardul EN149:2001+A1:2009. 4 straturi de material se utilizeaza impotriva bacteriilor, a virusurilor, particulelor de praf si a particulelor lichide, de unica folosinta. Forma 3D asigura etanseitate si ofera confort in purtarea mastii, creste capacitatea de respiratie sistem de prindere cu elastic si clema pentru nas reglabila.
- Număr anunț
- DA25758935
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA ANTI-DOPING (CUI 18018990)
- Furnizor / câștigător
- ADIVA WELLNESS S.R.L. (CUI 41188034)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.100 RON
- Valoare atribuită
- 5.100 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.