Atribuită
Cumpărare directă
10 7022877 FURTUN PICUR-PANG.AQUA TRAX-8MM D17 500M ROL 5,00 185,00 777,31 147,69 20 7028548 SET 2 BUC ROBINET CU GARNIT PT TUB PIC SET 35,00 8,34 245,29 46,61 30 7023157 SET 2 BUC MUFA EGALA PT BANDA PIC D17MM SET 50,00 2,58 108,40 20,60 40 2000306 TEAVA PE80 PN6 D50 M 70,00 4,91 288,82 54,88 50 2002011 MUFA COMPRESIUNE 50 BUC 2,00 16,40 27,56 5,24 60 2002024 COT COMPRESIUNE 50 BUC 2,00 17,71 29,76 5,66 70 2002039 TEU COMPRESIUNE EGAL 50 BUC 1,00 23,86 20,05 3,81 80 2002101 DOP COMPRESIUNE D50 BUC 2,00 10,89 18,30 3,48
- Număr anunț
- DA25782928
- Autoritate contractantă
- Statiunea de Cercetare si Dezvoltare Pomicola Baneasa (CUI 1581530)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.515,49 RON
- Valoare atribuită
- 1.515,49 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.