Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA PULMODYNE O2 MAX-TRIO - SET CIRCUIT CPAP CU CONEXIUNE DIRECTA, CU DEBIT VARIABIL DE FiO2 SI MASCA SILICON CU VALVA PEEP REGLABILA 5/7,5/10/12.5/15 CMH2O

Număr anunț
DA25759854
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI 22742850)
Cod CPV
33157110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.600 RON
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
09.06.2020 00:00
Data finalizării
09.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON

din 3.600 RON estimat