Atribuită
Cumpărare directă
PACHET UM 01541 BUDIENI SABOTI FRANA FATA DAC BUC 2 546,22 1092,44 RULMENT 32022 BUC 2 105,04 210,08 RULMENT 32218 BUC 2 75,63 151,26 SUPAPA FRANA 2 CIRCUITE BUC 2 126,05 252,1 ELECTROMOTOR U 650 BUC 1 487,39 487,39 CILINDRU DUBLU FRANA SAVIEM BUC 2 445,39 890,78 3084,05 TRANSPORT INCLUS
- Număr anunț
- DA25768095
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01541 BUDIENI (CUI 15042080)
- Furnizor / câștigător
- DUEXIM SRL (CUI 151836)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.084,05 RON
- Valoare atribuită
- 3.084,05 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.