Atribuită
Cumpărare directă
Tehnologie Transformator Functii Incarcare/START Afisaj electronic Nu Tensiune de alimentare Monofazat (230V) Curent de start 180 A Clasa de izolatie H Curent de incarcare 25/35 A Putere absorbita la incarcare 1000 W Tensiune de incarcare 12V/24V Putere absorbita la start 7000 W Dimensiuni 340X250X560 mm
- Număr anunț
- DA25767426
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOCSIG (CUI 3519038)
- Furnizor / câștigător
- FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
- Cod CPV
- 31153000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 402,38 RON
- Valoare atribuită
- 402,38 RON
- Data publicării
- 10.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.