Atribuită Cumpărare directă

PACHET SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO SCOALA PENTRU SUSTINEREA EVALUARII NATIONALE: - DVR HDCVI Pentabrid 8 canale pentabrid de pana la 5MP, 8 intrari audio prin HDCVI - 1 buc - HDD 2Tb WD Purple Surveillance - 1 buc - Monitor LED Backlight 21.5", rezolutie 1920*1080 - 1 buc - Camera DOME HDCVI senzor 1/2.7" 2 Megapixeli CMOS, rezolutie 1920*1080, 25 fps, smart IR 30m, day/Night, lentila2.8mm - 8 buc - Alimentator 12V/1A - 8 buc Materiale de prindere, interconectare

Număr anunț
DA25766351
Autoritate contractantă
Comuna Mihaesti (CUI 2541835)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI 16099955)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.398,31 RON
Valoare atribuită
8.398,31 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
11.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.398,31 RON

din 8.398,31 RON estimat