Atribuită
Cumpărare directă
Produse pentru curatenie si dezinfectie conform comanda ferma nr. 1057/11.06.2020 (17655895 1 GLADE TOUCH MARIN REZ.10ML3BU 25883232 5 TUCAN WC FLORAL 2X40GR+LEMON 30226963 3 SANO ANTI KALK UNIV4IN1 700ML 31560899 7 SAVEX WHITES COLORS 400GR 36010023 3 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G 36754497 15 ANITA MATURA EXTERIOR CU MANE 46845772 15 B.PALMOLIVE SAP.MUSET VIT E90 47997986 20 DOMESTOS PINE 1L 52865334 4 PRONTO SPR.SUP.FL300ML+33% 68818822 30 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC 68818830 15 FINO SAC GUNOI 60L/20BUC 74800673 6 MADERO/EPACK LAV.MICR.UNIV3BU)
- Număr anunț
- DA25788099
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Administrare si Exploatare a Pietei Centrale Agroalimentare a Municipiului Campina (CUI 18171690)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 754,22 RON
- Valoare atribuită
- 754,22 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.