Atribuită
Cumpărare directă
DILUANT NITRO THINNER 1L 10X21.01 VOPSEA IDEEA OCRU 0.75L 60X15.97 SUPOTR DISC FLEX 125MM 2X10.08 DISC ABRAZIV SCAI 125MM P150/5BUC 2X3.36 PASLA BIAX BORMASINA 50MM4X8.4 PENSULA LATA X-6 70MM 3X5.88 PENSULA LATA X-6 50MM 1x4.2 POLIZOR UNGHIULAR 720W 115MM 1x231.09 DISC ABRAZIV SCAI 125MM P150/5BUC 1x3.36 SUPORT DISC FLEX 125MM 1x10.08 MANUSI SENSOR C200 9NN 10x2.94 PERIE SARMA 2x12.61 PENSULA LATA X-6 60MM 5x5.04 ELECTROZI SUPERTIT FIN 3.2X350MM 1x58.82 ELECTROZI SUPERBAZ 3.2X350*MM 1x58.82 TIJA FILETATA M10 5x5.04 PIULITA M10 50x0.21 GRUND PITURA ROSU OXID 0.75L 4x10.08 VOPSEA PITURA ALB POLAR 0.6ML 1x9.24 VOPSEA PITURA ROSU INCHIS 0.6L 1x9.24 LACAT ETS 50MM 1x6.72 CUIE LEMN 80MM 1x5.04 DISC TAIERE INOX BOSCH 230X2MM 2x6.72 AUTOFORANT+SAIBA 4.8X38MM 500x0.17
- Număr anunț
- DA25759852
- Autoritate contractantă
- Serv.Public Directia Întretinerea, Repararea Patrimoniului Consiliului Local, Serv. Iluminat Public, Dezapezire Resita (CUI 15082947)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI 16083509)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.900 RON
- Valoare atribuită
- 1.900 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.