Atribuită
Cumpărare directă
Pachet produse de curatenie:masca de protectie 3 pliuri 100 buc/cut=3 cutii;ochelari protectie transparenti=10 per;clor sano fl 1 L=5 buc;crema de curatat cif 500=10 buc;det covor nufar=2 buc;domestos 5 L=1 buc;det vase pur 900ml=15 buc;det Mr Proper 1 L=5 buc;prosop hartie 150 M= 100role;laveta universala 3 buc/set=5 set;manusi menaj=6per;odorizant wc Bref duo 50 ml=10 buc;praf de curatat Rivex=10 buc;saci menaj 240 L Optima=5 role;saci menaj 120 L Optima=5 role;saci menaj 60L Oti=20 role;sapun lichid cloret 500 ml=10 buc;servetele puff 150 buc=6 cut;sol geam ajax 500 ml=5 buc; spray mobila pronto=3 buc;sapun Pons 5 L=2 bid;servetele Cif suprafete 100 buc=5 pch;manusi nitril M cut 100 buc=30 cut;manusi vinil L cutie 100 buc=10 cut.
- Număr anunț
- DA25755713
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI 36321567)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.778,95 RON
- Valoare atribuită
- 4.778,95 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.