Atribuită Cumpărare directă

Consumabile motocoase intretinere drumuri ID produs Produs Cantitate Unitate 7054365 AUTOCUT PENTRU DEFRISARE 2,00 BUC 7022606 AUTOCUT CU INCARCARE RAPIDA PROFI 3,00 BUC 7054366 AUTOCUT PROFESIONAL PENTRU DEFRISARE 2,00 BUC 7017730 SNUR MOTOCOASE PROFIL PATRAT NHR24067Q 1,00 BUC 7022577 SNUR MOTOCOASE PROFIL PATRAT NHR30042Q 1,00 BUC 7041748 SNUR MOTOCOASE PROFIL STEA 2,4MMX15M 1,00 BUC 7041767 SNUR MOTOCOASE PROFIL STEA 3,00MMX15M 1,00 BUC

Număr anunț
DA25778059
Autoritate contractantă
COMUNA CORDARENI (PRIMARIA CORDARENI) (CUI 8613981)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,21 RON
Valoare atribuită
415,21 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,21 RON

din 415,21 RON estimat