Atribuită
Cumpărare directă
1 DOSAR INCOPCIAT BUC 20 0.42 8.40 1.60 2 BIBLIORAFT PVC 8 CM BUC 4 4.62 18.49 3.51 3 FOLII PROTECTIE A4 30 MICRONI SET 2 5.88 11.76 2.24 4 AGRAFE BIROU 33 MM CUT 1 0.84 0.84 0.16 5 PLIC C4 BUC 20 0.17 3.36 0.64 6 PLIC C5 BUC 20 0.08 1.68 0.32 7 CREION CORECTOR BUC 2 4.20 8.40 1.60 8 BANDA ADEZIVA 48/66 BUC 2 2.10 4.20 0.80 9 PIONEZE CUT 2 0.84 1.68 0.32 10 HARTIE COPIATOR A4 TOP 44 12.61 554.62 105.38
- Număr anunț
- DA25774232
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Lehliu Gara (CUI 3797336)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 613,45 RON
- Valoare atribuită
- 613,45 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.