Atribuită Cumpărare directă

la livrare se va transmite certificat de calitate si conformitate. termen de valabilitate min 12 luni Daca nu aveti produsul pe stoc, va rugam sa dati refuz achizitiei.

Număr anunț
DA25776976
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI 32813052)
Cod CPV
24931250-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
917,50 RON
Valoare atribuită
917,50 RON
Data publicării
11.06.2020 00:00
Data finalizării
12.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

917,50 RON

din 917,50 RON estimat