Atribuită
Cumpărare directă
AROXOL SP.UNIV.EUCALIPT 4 BU 5 1 53,30 ALUFIX ECON.SACI MEN.60L BU 3 1 12,60 OTI SACI MENAJ.ECON.20L 5 BU 2 1 4,98 ALUFIX SACI MENAJ 150L 10 BU 4 1 41,12 FINO SAC GUNOI 60L/20BUC BU 1 1 3,25 ENTAC PREL.4 PR 5M 3X1MMP BU 2 1 48,72 STROHM MULTIPR. 4PR 5M 1, BU 1 1 26,88 STROHM MULTIPRIZA 4 PR 3M BU 5 1 105,00 STROHM MULTIPRIZA 6PR 5M BU 2 1 44,80 OMEGA LED ECO E27 10(60)W BU 4 1 23,48 GPV PLIC CD AUTOADEZIV/50 IF 1 50 8,00 ROM PLIC C6 GUMAT BU 1 50 4,50 ARH CUTTER MEDIU LAMA 5 C IF 3 2 10,02 ARH CAPSATOR 24/6,16 COLI CU 1 1 11,76 DRB CAPSATOR 24/6 METAL/2 BU 2 1 20,14 SCR INELE ELAST 100 GR/33 BU 1 1 4,02 AGR PERIE CU MANER BU 5 1 25,15 PGN BIBL MARMORAT A4/75 M BU 3 1 13,32 PGN FILE PROTECTIE A4/40 BU 3 1 17,61 RTC DOSAR ALB PLIC/230 GR IF 1 50 18,50 TRAXDATA DVD+R 4.7GB 16X BU 1 1 37,81
- Număr anunț
- DA25798010
- Autoritate contractantă
- Liceul Agricol Poarta Alba (CUI 4300663)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534,96 RON
- Valoare atribuită
- 534,96 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.