Atribuită
Cumpărare directă
Tipizat foaie format A3,hartie offset import 80gr/mp,grad alb minim 97%,tipar alb negru Cantitate: 96100 tipizate A3 (foi examen)necesare desfasurarii examenelor nationale in anul 2020, dupa cum urmeaza: 20000 tipizate A3 fila I- necesare desfasurarii examenului de Evaluare Nationala; 20000 tipizate fila II- necesare desfasurarii examenului de Evaluare Nationala; 25000 tipizate fila I- necesare desfasurarii evamenului de Bacalaureat; 25000 tipizate fila II- necesare desfasurarii evamenului de Bacalaureat; 300 tipizate A3 fila I- necesare desfasurarii examenului de Definitivare; 1000 tipizate A3 fila II- necesare desfasurarii examenului de Definitivare; 1300 tipizate A3 fila I- necesare desfasurarii examenului de Titularizare; 3500 tipizate A3 fila II- necesare desfasurarii examenului de Titularizare. Modelul filelor de examen va fi transmis dupa acceptarea conditiilor in Catalogul electronic pentru semnarea bunului de tipar. Filele vor fi ambalate separat Fila I și separat Fila II. Suprafața netedă, fără cute sau alte defecte.
- Număr anunț
- DA25759676
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul Scolar Judetean Arges (CUI 4318091)
- Furnizor / câștigător
- SILVER TRADING PARTNERS SRL (CUI 32301125)
- Cod CPV
- 22822000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.181 RON
- Valoare atribuită
- 20.181 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.