Atribuită Cumpărare directă

Laptop tip HP 15.6" 250 G7, FHD, Procesor Intel® Core™ i5-8265U, 8GB DDR4, 256GB SSD, GMA UHD 620, placa video Integrata Unitate Optica Unitate optica DVD-RW, sunet HD Audio Boxe 2-way Microfon incorporat Da Sistem Stereo Conectivitate LAN 10/100/1000 Mbps Wireless 802.11 ac Bluetooth 4.2 Porturi USB 2.0 1 USB 3.0 2 RJ-45 1 HDMI 1 Iesire audio. Garantie produs 12 luni. Transport inclus in pret.

Număr anunț
DA25797761
Autoritate contractantă
ORASUL MIOVENI (CUI 4318199)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200,48 RON
Valoare atribuită
4.200,48 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.200,48 RON

din 4.200,48 RON estimat