Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine: Buretiera plastic 329091546 10 2.40 Lei 24.00 Lei Tusiera metalica 70 x 110 mm, OFFICE POINT - Culoare: albastru 318101012 2 6.00 Lei 12.00 Lei Mapa plastic A3 cu capsa, transparent color - Culoare: rosu transparent 316020916 10 4.40 Lei 44.00 Lei Mapa plastic cu capsa si clapeta in V, FORPUS Barocco - Culoare: lime 329051550 40 2.00 Lei 80.00 Lei Pix cu gel 0.5 mm OFFICE POINT - Culoare: albastru 327101227 50 1.50 Lei 75.00 Lei Pix cu gel 0.5 mm OFFICE POINT - Culoare: negru 327101227 50 1.50 Lei 75.00 Lei DVD-R 50 buc./cutie FORTIS 32506327 2 50.00 Lei 100.00 Lei Etichete autocolante albe, colturi drepte, 100 coli/top, XEROX - Dimensiuni: 33/A4 (70 x 25.4 mm) 3097400 2 38.12 Lei 76.24 Lei
- Număr anunț
- DA25783122
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC SPIRU HARET MOINESTI (CUI 4278000)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 408,60 RON
- Valoare atribuită
- 408,60 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.