Atribuită
Cumpărare directă
CONFORM GRILEI DE PROGRAME IUNIE– SEPTEMBRIE 2020 DESFASURARE CURS ,7 ZILE , CONFORM GRILEI DE PERFECTIONARE. WWW.CURSURI-FUNCTIONARI.RO INSCRIEREA SE FACE IN BAZA FORMULARULUI COMPLETAT ,TRIMIS PE EMAIL SAU PE FAX. CENTRUL DE FORMARE APSAP 2020 21-28 IUNIE - HOTEL RIVIERA STD+ 5-12 IULIE - HOTEL AMIRAL STD+ 12-19 IULIE - HOTEL COMANDOR STD+ 12-19 IULIE - HOTEL SILVER MOUNTAIN STD+ 19-26 IULIE - HOTEL SILVER MOUNTAIN STD+ 2-9 AUGUST - HOTEL SILVER MOUNTAIN STD+ 16-23 AUGUST - HOTEL SILVER MOUNTAIN STD+ 23-30 AUGUST - HOTEL SILVER MOUNTAIN STD+ 30-6 SEPT. - HOTEL SILVER MOUNTAIN STD+ 19-26 IULIE - HOTEL ALPIN STD+ 2-9 AUGUST - HOTEL ALPIN STD+ 16-23 AUGUST - HOTEL ALPIN STD+ 23-30 AUGUST - HOTEL ALPIN STD+ 26-2 AUGUST - HOTEL GRAND ASTORIA STD+ 2-9 AUGUST - HOTEL GRAND ASTORIA STD+ 9-16 AUGUST - HOTEL GRAND ASTORIA STD+ 16-23 AUGUST - HOTEL GRAND ASTORIA STD+ mai putin
- Număr anunț
- DA25791292
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUPSANU (CUI 3796764)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
- Cod CPV
- 55110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.085,71 RON
- Valoare atribuită
- 3.085,71 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.