Atribuită Cumpărare directă

Pachet inchiriere / intretinere 2 bc toalete ecologice si 1 bc lavoar, intretinere saptaminala. Transportul se va realiza pana cel tarziu, miercuri, 17.06.2020, orele 15.00

Număr anunț
DA25789420
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02384 (CUI 13683878)
Furnizor / câștigător
ECO LOG CRISTAL SRL (CUI 34648474)
Cod CPV
24955000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat