Atribuită
Cumpărare directă
Denumire UM Cantitate Pret vanzare PH TUB NEON 36W SW PHILIPS Buc 25 4.96 PH TUB NEON 18W SW PHILIPS Buc 25 4.96 STARTER 4-22W PHILIPS S2 Buc 25 1.6 DAB BEC LED E27 230V 12W 6000K 13-2722120 Buc 32 9.24 DAB BEC vapori mercur autoaprindere E27 160W 00-700 Buc 1 12.61 EATON SIGURANTA AUT.MONO F+N 10A PLN4 Buc 2 18.4
- Număr anunț
- DA25777508
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 633,09 RON
- Valoare atribuită
- 633,09 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.