Atribuită
Cumpărare directă
HCC827 (ATCC ® CRL-2868™) 1 buc HCC827 buc 1 ATCC 3462.90 3462.90 HCC827 (ATCC® CRL-2868™) Lanthanum (III) Chloride , anhydrous Beads -10 mesh. Metal basis 99.99+ % 5 g 44322.06 5 g 1 Alfa Aesar 314.28 314.28 Lanthanum(III) chloride, ultra dry ≥99.99% (metals basis) Resveratrol 100 mg CAYM70675-100 100 mg 1 Cayman Chemical 231.89 231.89 Resveratrol
- Număr anunț
- DA25795054
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.009,07 RON
- Valoare atribuită
- 4.009,07 RON
- Data publicării
- 16.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.