Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE ALIMENTARE: 200G LADORNA UNT 82%; 168G ACT MIC DEJUN FULGI CEREALE; 1KG SOLOMONESCU SMANTANA 30%; 20 OUA XL VANBET; 1KG SOLOM. BRANZA GR VACA 27%; CCA 1KG METRO CHEF MOZZARELA; CCA 2KG SOLOM CASCAVAL DALIA; 350G OLYMPUS TELEMEA DE VACA; MC CIOLAN AFUMAT DEZOSAT; PUI GRILLER PG CUMSECADE; PIEPT DE PUI DEZOSAT PG CUMSECADE; COTLET PORC F OS VACUM UE; CEAFA PORC F OS VACUM UE; CPL 80/20 VACUMM UE; SOMON RONDELE 2-4; CARNE SCOICI 100-200 900G SF; 2L ULVEX ULEI FLOAREA SOARELUI; 1L COSTA D DORO ULEI MASLINE EXV; 500G BARILLA SPAGHETTI NR.5; 341G MAXIMS UNT DE ARAHIDE; 1KG ARISTOCRAT LAPTE PRAF 26%; 1L ZIZIN APA MIN NAT DECARBO.
- Număr anunț
- DA25780618
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "NICOLAE ROTARU (CUI 4618200)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 15890000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 721,38 RON
- Valoare atribuită
- 721,38 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.