Atribuită
Cumpărare directă
Placi HPTLC RP-18 F254 cu zona de preconcentrare 20 x 2,5 cm, Silica gel HPTLC plates size 20 x 10 cm, 25 sheets Placi LiChrospher® -HPTLC Silicagel 60 F₂₅₄s, Glass LiChrospher® HPTLC Silica gel 60 F₂₅₄s plates. Silica gel HPTLC plates size 20 x 10 cm, 25 sheets Placi Silica gel HPTLC 60 RP-18 F₂₅₄s grad MS 25 lamele de sticlă de 20 x 10cm-25 set Placi HPTLC - silicagel NH₂ F₂₅₄s, Glass HPTLC Silica gel 60 NH₂ F₂₅₄s plates. Silica gel HPTLC plates size 20 x 10 cm, 25 sheets Placi Silica gel HPTLC 60 F₂₅₄ grad MS, 25 lamele de sticlă de 20 x 10 cm Placi HPTLC - silicagel 60 F₂₅₄ , placi de sticla 20 x 10 cm, Glass HPTLC Silica gel 60 F₂₅₄ with concentrating zone 20 x 2.5 cm plates. Silica gel HPTLC plates size 20 x 10 cm, 50 sheets Placi HPTLC ProteoChrom® - slicagel 60,ProteoChrom® HPTLC silica gel 60 plates. Silica gel HPTLC plates size 20 x 10 cm, 1 sheets Placi HPTLC Silica gel 60 F₂₅₄ , 25 Glass plates 20 x 20 cm Placi TLC - silicagel 60 RP-18 F₂₅₄s pe folie de aluminiu, RP-18 modified silica gel coated with flourescent indicator F254s. The RP-18 modified silica gel TLC plates come in a quantity of 20 size 20x20 cm-20buc/set Placi TLC - silicagel 60 F₂₅₄, Glass TLC plate, silica gel coated with flourescent indicator F254. Placi TLC - silicagel 60 F254 20x20cm-1set/25buc Placi HPTLC Silica gel 60 Diol set/25buc Placi HPTLC Silica gel 60 CN set/25buc Termen livrare : maxim 6 saptamani Beneficiar: UBB, prof. Claudia Cimpoiu Responsabil Achizitie: Catalin Petcu
- Număr anunț
- DA25777128
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.842,58 RON
- Valoare atribuită
- 18.842,58 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.