Atribuită
Cumpărare directă
PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA Sonda din poliuretan lungime totala 150 cm, scala de marcaj cu diviziuni a cate 10 cm, radioopaca, 3 lumene: - lumen pentru nutritia enterala jejunala, CH 9, lungime 150 cm, adaptor luer-lock, mandren spiralat din otel inoxidabil acoperit cu teflon - lumen pentru aspiratia gastrica, CH 16, lungime 95 cm, adaptor conic universal - lumen pentru reglarea presiunii gastrice, CH 16, lungime 95 cm, adaptor conic mic - cateter pentru redirectionare (albastru) -adaptor Luer (albastru) pentru palnie -banda adeziva de fixare la nivelul nasului -2 fiole cu lubrifiant (trigliceride cu lant mediu) cod produs: 7750911 ambalaj: cutie x 1 buc
- Număr anunț
- DA25759866
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 33141641-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100 RON
- Valoare atribuită
- 3.100 RON
- Data publicării
- 09.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.