Atribuită Cumpărare directă

MONOROLA BUCATARIE HARTIE BUC 4.000 4.4538 DOMESTOS BUC 1.000 8.3193 CIF BUCATARIE BUC 1.000 8.3193 AJAX BUC 1.000 7.4790

Număr anunț
DA25786443
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DEMETRIU RADU RADESTI (CUI 12848676)
Furnizor / câștigător
MEDIA PAPER SRL (CUI 15159862)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,94 RON
Valoare atribuită
41,94 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,94 RON

din 41,94 RON estimat