Atribuită Cumpărare directă

RAR GIURGIU (409/28.05.2020) : REPARATIE RICOH SG 3100/3110 GIURGIU operatiuni specifice de service in vederea readucerii echipamentului in parametrii normali de functionare. In acest sens se inlocuieste rola de transfer (incarcare).

Număr anunț
DA25766054
Autoritate contractantă
REGISTRUL AUTO ROMAN - R.A. (CUI 1590236)
Furnizor / câștigător
BADAS BUSINESS SRL (CUI 11760940)
Cod CPV
50323200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
720 RON
Valoare atribuită
720 RON
Data publicării
10.06.2020 00:00
Data finalizării
10.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

720 RON

din 720 RON estimat