Atribuită Cumpărare directă

■ Server Dell PowerEdge T440 conform specificatii lor tehnice din ADV1101482 si ofertei ferme atasate. ■ Licenta ROK Windows Server 2019 16 Core

Număr anunț
DA25782618
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
Cod CPV
48823000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.287,53 RON
Valoare atribuită
22.287,53 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.287,53 RON

din 22.287,53 RON estimat