Atribuită
Cumpărare directă
Baterie camioane 225Ah 1150A – VARTA PROMOTIVE SILVER Dimensiuni: 518 x 276 x 242 (mm) Garantie: 24 luni Aplicatii Autovehicule grele cum ar fi pick-up-uri, camioane, camioane cu remorci, autospeciale, tractoare. Termen de livrare 18.06.2020. Produsele vor fi insotite de : certificat de garantie/calitate/fisa tehnica a produsului de la producator/declaratie de conformitate. Produsul sa fie inscriptionat cu data de expirare.
- Număr anunț
- DA25781144
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI 1560677)
- Cod CPV
- 31431000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.687,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.687,40 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.