Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant maini 5 L, alcool 75%, Aloe Vera PRODUS AVIZAT DE INSTITUTUL CANTACUZINO CU NR. 103/24.04.2020 Eficient impotriva bacteriilor si ciupercilor. Ideal pentru în mașină, pentru acasă sau pentru la birou. Substanțe active: etanol CAS-64-17-5, alcool izopropilic CAS 67-63-0. Utilizare: Se freacă palmele până la evaporarea gelului. Pentru igienizarea mâinilor se utilizează nediluat. Nu necesită clătire. Produs avizat ca bactericid (EN1276) + fungicid (EN 1650) nu se utilizează în domeniul medical Contine: alcool etilic denaturat (etanol) 75%, apa demineralizata, glicerina. Avantaje: - contine glicerina pentru hidratarea mainilor. - parfum adaugat - omoara bacteriile - fără senzație lipicioasă - lasă mâinile catifelate Domeniul de utiizare: domeniul agroalimentar, industrial, casnic si in colectivitati. Nu se utilizeaza in domeniul medical. Ambalaj: 5 L Conform OUG nr. 67/2020 termenul de valabilitate al avizului este de 12 luni de la data emiterii.

Număr anunț
DA25787426
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Neamt (CUI 9648872)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.302,50 RON
Valoare atribuită
1.302,50 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
15.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.302,50 RON

din 1.302,50 RON estimat