Atribuită Cumpărare directă

16 buc tablet Lenovo Tab M7 Pret unitar 101 euro fara tva Pret total 1616 euro fara tva Modalitate de plata: integral in maxim 5 zile de la livrare 1 EURO = 4.8340 Lei

Număr anunț
DA25783998
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Gaiceana (CUI 23104604)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.811,74 RON
Valoare atribuită
7.811,74 RON
Data publicării
12.06.2020 00:00
Data finalizării
13.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.811,74 RON

din 7.811,74 RON estimat