Atribuită
Cumpărare directă
Pachet 656161 1- Orink LX-3100 Toner negru Compatibil 106R01379 1 x 153.78 = 153.78 Lei 2- Orink OR-H505X / 280X / 719H Toner negru Compatibil CE505X /280X / 719H 2 x 65.55 = 131.10 Lei 3- Orink OR-ML1610 Toner negru Compatibil SML2010 2 x 73.11 = 146.22 Lei 4- Orink OR-Q5949X / Q7553X Toner negru Compatibil Q5949X /Q7553X 1 x 70.59 = 70.59 Lei 5- Orink OR-TN 2010 Toner negru Compatibil OR-TN 2030 OR-TN 206 3 x 49.58 = 148.74 Lei 6- Orink OR-TN-3380 Toner negru Compatibil TN-3380 1 x 67.23 = 67.23 Lei 7- Orink OR-TN-3380 Toner negru Compatibil TN-3380 1 x 67.23 = 67.23 Lei 8- Orink OR-TN360, TN2120, TN2125, TN21 Toner negru Compatibil OR-TN2120 1 x 53.78 = 53.78 Lei 9- Premium PE- Q2612A Toner Compatibil Q2612A 1 x 42.02 = 42.02 Lei 10- Premium PE-CE285A/CRG725 Toner negru Compatibil CE285A 1 x 42.02 = 42.02 Lei 11- Ricoh 842016 Toner negru Original 841739/841651 1 x 294.12 = 294.12 Lei 12- Xerox 106R01277 Toner negru x 2 Original 106R1277 1 x 132.77 = 132.77 Lei Total = 1.349.60 lei
- Număr anunț
- DA25792144
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DARIU POP (CUI 28180556)
- Furnizor / câștigător
- ANDONET TOTAL SRL (CUI 15771488)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.349,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.349,60 RON
- Data publicării
- 15.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.