Atribuită Cumpărare directă

HDD 1,2 TB - 27 buc., 778 lei/buc. fara TVA, Memorie server - 20 buc., 571,90 lei/buc. fara TVA

Număr anunț
DA25794500
Autoritate contractantă
U.M. 0894 Bucuresti (CUI 24105500)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30233180-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.444 RON
Valoare atribuită
32.444 RON
Data publicării
16.06.2020 00:00
Data finalizării
18.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.444 RON

din 32.444 RON estimat