Atribuită Cumpărare directă

Solutie pH 7,00 +/- (25 C) flacon 250 ml - 4 buc conform anuntului de publicitate nr. ADV1151133

Număr anunț
DA25788194
Autoritate contractantă
U.M.0407 - Centrul National pentru Securitate la Incendiu si Protectie Civila (CUI 18510762)
Furnizor / câștigător
NOVACHIM TRADING SRL (CUI 12178991)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,20 RON
Valoare atribuită
226,20 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
16.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,20 RON

din 226,20 RON estimat