Atribuită
Cumpărare directă
Bag BIOSTRIP, indicator biologic reprezentat de spori de Geobacillus stearothermophilus ATCC 7953, pentru monitorizarea sterilizarii umede a mediilor de cultura, la 121 grade C si pentru monitorizarea sterilizarii infectelor la 134 grade C, cutie x 100 bucati
- Număr anunț
- DA25771149
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.881,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.881,16 RON
- Data publicării
- 11.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.