Atribuită Cumpărare directă

PARCHET D4175 ADVANCED 8mm (2.131mp/cut)

Număr anunț
DA25789875
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
44112240-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.125,28 RON
Valoare atribuită
1.125,28 RON
Data publicării
15.06.2020 00:00
Data finalizării
17.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.125,28 RON

din 1.125,28 RON estimat