Atribuită
Cumpărare directă
1 TABLA STRIATA 1050 H244 3.0/4.5X1000X2000MM #2000000260075 buc 1 289.9159 2 HARTIE IG.PUFINA LUX GRADINA DE TRANDAFIR #6422295000154 buc 2 9.6639 3 HARTIE IG.PUFINA LUX PROSPETIME #6422295000826 buc 3 9.6639 4 UNSOARE MULTIF.UM185 LI3 4KG #2000000344775 buc 1 67.1429 5 SOLUTIE PARBRIZ DE VARA 5L #6424452000090 buc 4 4.1176 6 PROSOP SOFFY FAMILIAL #6425146001102 buc 5 8.2353 7 DOMESROS 5L PINE #7615400179763 buc 1 46.6387 8 BEC MASTER PL-L 4P 36W-840 #8711500706751 buc 2 15.8824 9 IGIENIZANT DE SUPRAFETE KSEPT 5L #6422704002083 buc 2 142.7731 10 EFEKT SAPUN LICHID ECONOMIC 5L ROZ #9400777012861 buc 1 21.4286 11 EFEKT SAPUN LICHID ECONOMOC 5L VERDE #9400777012878 buc 1 21.4286 12 ELECTROZI SBAZ 2.50*350/4.0 KG/CUT#2000000133386 #5945700000118 buc 1 67.1429 13 PROMAX INALBITOR FRESH 5L #5946039001135 buc 2 26.8067 14 PROMAX GRESIE FAIANTA 5L #2000000278902 #5946039003634 #5946039002965 buc 2 29.3277 15 MANUSI NITRIL LNN-MNN #5948947005823 #5948947005830 buc 12 6.6387 16 UM 185 L13 0.4KG TXM LIROIL UNSOARE MULTI. #2000000336923 buc 10 10 17 SPRAY DEGRIPANT-NIGRIN 250ML #6422489741962 buc 1 14.2017 18 REZ. AIR WICK 250ML #501141754180 #8002910025205 buc 3 11.6807 19 MANUSI NEOPRENE GLOVES 836 (100BUC-CUT) #7340118303703 buc 1 83.9496 20 MANUSI NEOPRENE GLOVES 836 (100BUC-CUT) #7340118303703 buc 1 83.9496 21 BREF POWER AKTIV OCEAN 50G #9000100625227 #9000100625166 buc 10 5.7983 22 RACORD EXT.GAZ 50-100 1.2 #2000000267883 buc 3 25.1261 23 BEC LED DECOR 6W E27 830 L.CALDA #85929200
- Număr anunț
- DA25778068
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA COMUNEI GALESTI (CUI 4323276)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.298,57 RON
- Valoare atribuită
- 2.298,57 RON
- Data publicării
- 12.06.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.06.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.