Atribuită Cumpărare directă

BEC EC 17x19,33 BEC EC 22x8,4 CIB 8x6,3 CABLU 100x0,67 DULIE 20x1,68 BEC EC 2x12,61 CABLU PELEVEA 215x5,88

Număr anunț
DA25726256
Autoritate contractantă
COMUNA CALARASI (CUI 5001910)
Furnizor / câștigător
ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.954,62 RON
Valoare atribuită
1.954,62 RON
Data publicării
02.06.2020 00:00
Data finalizării
03.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.954,62 RON

din 1.954,62 RON estimat