Atribuită Cumpărare directă

TERMOMETRU INFRAROSU CU AFISAJ DIGITAL - 30buc

Număr anunț
DA25733773
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
38412000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.042,10 RON
Valoare atribuită
8.042,10 RON
Data publicării
03.06.2020 00:00
Data finalizării
04.06.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.042,10 RON

din 8.042,10 RON estimat